AKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT SPISU ROLNEGO W GMINIE ZAWOJA

Zgodnie z obowiązującym harmonogramem zawartym w Instrukcji organizacyjnej do Powszechnego Spisu Rolnego w 2020 roku:

1) samospis internetowy rozpocznie się w dniu 1 września br. i potrwa do zakończenia spisu, tj. do dnia 30 listopada br.,

2) wywiad telefoniczny przeprowadzany będzie w okresie od 16 września do 30 listopada br. przez rachmistrza telefonicznego – pracowników Urzędu Statystycznego w Krakowie,

3) wywiad bezpośredni przeprowadzany będzie w okresie od 1 października do 30 listopada br. przez rachmistrza terenowego, który odwiedzi gospodarstwo rolne pod warunkiem, że pozwoli na to sytuacja epidemiologiczna.

Z dniem 1 września 2020 r. dla rolników posiadających gospodarstwa rolne na terenie Gminy Zawoja nie mających dostępu do Internetu oraz odpowiedniego sprzętu informatycznego, Urząd Gminy  Zawoja uruchamia stanowisko do samospisu w budynku  Urzędu  Gminy Zawoja – pokój nr 15.

Chęć wypełnienia online formularzy samospisu na ww. stanowisku, rolnicy pozbawieni dostępu do sieci internetowej i sprzętu winni zgłosić do  Gminnego  Biura  Spisowego –

Danuty Lasa –  Z- cy Gminnego  Komisarza Spisowego tel. 33 8775015 w. 125

Ewy  Ficek – Koordynator Gminny  –  tel. 33 8775015  w. 101