Dyktando na Dzień Kobiet

W jaki sposób jeszcze bardziej uprzyjemnić sobie Dzień Kobiet? Na przykład zdobyć kartę podarunkową o wartości kilkuset złotych na zakupy w sklepie kobiecej marki premium!

Taką propozycję przygotował z okazji święta kobiet portal www.dyktanda.pl. Konkurs charakteryzuje się także tym, że będzie wymagał wykazania się wiedzą. Nazwa portalu zobowiązuje, będą to zatem zmagania ortograficzne, i to nie byle jakie! Specjalne dyktando na tę okazję przygotuje Pani Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego.

Do rozwiązania dyktanda będzie można przystąpić online, 8 marca 2021 r. między 19:00 a 20:00.

Warto spróbować swoich sił, ponieważ na każdą uczestniczkę czeka nagroda gwarantowana w postaci kodu rabatowego -20% na wszystkie produkty ze sklepu Relaksacyjne.pl!

Wracając do głównych nagród – do wygrania jest sześć kart podarunkowych, o wartości od 50 do aż 500 zł, oczywiście do wykorzystania w sklepie Relaksacyjne.pl. Znajdziecie w nim szeroką gamę kobiecych produktów premium: zaczynając od jedwabnych i lnianych gumek do włosów, poprzez opaski na oczy, aż po naturalne termofory. Cały asortyment wykonany jest w 100% z naturalnych produktów, a do tego szyte są w naszym kraju, w duchu zero waste, z ogromną starannością.

Więcej szczegółów oraz link do zapisu na Dyktando na Dzień Kobiet znajduje się na stronie: dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet. Trzymamy kciuki!

Ułatwienia dostępu