Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej – zaproszenie

Flaga Polski jest z Polakami we wszystkich ważnych chwilach. 2 maja przypada jej święto – tego dnia obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

W tym roku Gmina Zawoja będzie uczestniczyła w obchodach tego pięknego święta w sposób wyjątkowy – na zaproszenie Łukasz Kmita – Wojewoda Małopolski dołącza do wspólnego świętowania, które odbędzie się na Małym Rynku w Krakowie pod hasłem „Tak smakuje małoPOLSKA Biało – Czerwona. Przyjdź po Flagę!”.

Na jednym ze stoisk będzie można zasmakować potraw spod samej Babiej Góry przygotowanych przez Stowarzyszenie ,,Nasza Skawica”.

W imieniu Organizatorów zapraszamy Mieszkańców gminy Zawoja do odwiedzenia Krakowa i wspólnego świętowania na Małym Rynku.

Będzie patriotycznie a przy tym na pewno pysznie.

Małopolski Urząd Wojewódzki #białoczerwona #taksmakujemałoPolska #flaga #barwynarodowe Zawoja. Kierunek z widokiem #babiagóra #naszaskawica #skawica