Plebiscyt radiowej Czwórki „Nieprzeciętni 2023”

Jesteśmy przekonani, że w Gminie Zawoja nie brakuje młodych, zdolnych, mogących poszczycić się wyjątkowymi umiejętnościami, interesującymi pasjami czy ciekawą działalnością. Do nich wszystkich kierujemy informację od radiowej Czwórka📻:

Wystartował Plebiscyt radiowej Czwórki „Nieprzeciętni 2023” skierowany do młodych ludzi, którzy mają wyjątkowe umiejętności, interesujące pasje czy robią coś ciekawego.

Już teraz można przesyłać zgłoszenia kandydatów spośród rodziny i znajomych lub zgłosić się samemu poprzez formularz dostępny pod adresem: https://www.polskieradio.pl/517#form.

Warunkiem uczestnictwa jest wiek między 18 a 35 rokiem życia.

Zgłoszenia można przesyłać do 16 kwietnia.

Nieprzeciętny 2023 zostanie ogłoszony podczas finałowej gali, która odbędzie się 22 czerwca w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana.

Na zwycięzcę oraz finalistów czekają nagrody.

Polskie Radio PiKCzwórka#talent#plebiscyt#radio#młodzizdolni#UrządGminyZawojadlaMieszkańców