Rozliczenie udziału w ,,Programie zwiększenia wykorzystania energii i poprawy jakości powietrza w obrębie obszarów NATURA 2000, Powiatu Suskiego – Solary, Fotowoltaika, Pompy ciepła”

🟣 Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej Wydział Środowiska przypomina, że w związku z zakończeniem realizacji projektu pn. ,,Program zwiększenia wykorzystania energii i poprawy jakości powietrza w obrębie obszarów NATURA 2000, Powiatu Suskiego – Solary, Fotowoltaika, Pompy ciepła” trwa rozliczenie wpłaconych zaliczek mieszkańców, którzy podpisali umowę z Powiatem Suskim oraz zamontowali instalacje solarne i fotowoltaiczne w latach 2019-2021.

🟠 Mieszkańców (właścicieli nieruchomości) prosimy o zgłaszanie się do Starostwa Powiatowego – Wydział Środowiska, Sucha Beskidzka, ul. Kościelna 5b, pok. 112 (I piętro) w godzinach 8.00-14.00 od poniedziałku do piątku🗓

🟡 Prosimy o zabranie: dowodów osobistych (pełnomocnictw) oraz numeru rachunku bankowego, na który zostanie przekazana ewentualna nadpłata.

🔵 Bliższe informacje na stronie internetowej www.eko.powiatsuski.pl oraz pod numerem telefonu 33 8757 931.