Rusza inwentaryzacja źródeł ogrzewania

Rozpoczyna się inwentaryzacja źródeł ogrzewania na terenie Gminy Zawoja. Spisem objęte zostaną wszystkie budynki w naszej gminie. Upoważnieni przez Wójta ankieterzy zbierać będą informacje dotyczące budynków (m.in. rok budowy, wykonane ocieplenie) oraz sposobu ich ogrzewania (rodzaju paliwa i stosowanych urządzeń). Inwentaryzacja zakończy się w połowie 2021 roku. Inwentaryzacja przeprowadzona zostanie w dwóch etapach.

I ETAP (do kwietnia 2021 r.)

Możesz wypełnić ankietę w dogodnej dla siebie formie:

– ankieta w formie papierowej, dostarczona przez sołtysów przy podatkach

– ankieta w formie papierowej, do pobrania i wydrukowania ze strony www.ug.zawoja.pl (plik w załączeniu), którą następnie należy złożyć w Urzędzie Gminy w Zawoja na dzienniku podawczym.


II ETAP (do sierpnia 2021 r.)

Jeśli nie złożyłeś ankiety do 30 kwietnia 2021 r. upoważnieni przez Wójta Zawoja ankieterzy przyjdą do Twojego domu i wspólnie z Tobą wypełnią informacje o budynku oraz posiadanym źródle ciepła.

Wójt gminy Zawoja zwraca się do Mieszkańców Gminy Zawoja z prośbą o wypełnienie ankiety w formie elektronicznej lub papierowej oraz aktywne uczestnictwo w spotkaniach sołeckich, co usprawni proces inwentaryzacji.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy w Zawoja – Referat Gospodarki Komunalnej i Inwestycji, pok. 118 (I piętro), tel. 33/ 8775-015 w. 118.

Załączniki:

Ułatwienia dostępu