Spotkanie projektowe Interreg Poland-Slovakia

🟡 Współpraca się opłaca. W dniu 10 stycznia 2023 r. przedstawiciele urzędu na czele z Wójtem Gminy Zawoja Marcin Pająk uczestniczyli w siedzibie Babiogórski Park Narodowy w spotkaniu projektowym, dotyczącym pomysłów na projekty, które Gmina Zawoja chce realizować w ramach programu Interreg Poland – Slovakia🇵🇱🇸🇰 we współpracy z Oravska Polhora, Babiogórskim Parkiem Narodowym i Horská záchranná služba. Dziękujemy Dyrektorowi BgPN, Staroście Michal Strnál, a także ich współpracownikom i przedstawicielom Horská záchranná služba za ciekawe i merytoryczne dyskusje.

🟡 Pomysłów jest wiele w różnych dziedzinach! Trzymamy kciuki za przyznanie na nie dofinansowania z funduszy europejskich i ich realizację.

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej#Interreg#InterregPLSK#PolskaSlowacja#polskoslovenskoFundusze Europejskie