Kampania edukacyjna ,,Krótkowzroczność pod kontrolą”

W Gminie Zawoja została zainaugurowana kampania edukacyjna ,,Krótkowzroczność pod kontrolą” prowadzona przez Oto Optyk Zawoja razem z marką Hoya Lens Poland.

Kampania została objęta Patronatem Honorowym wójta gminy Zawoja Marcin Pająk i zastępcy wójta gminy Zawoja Karoliny Listwan – Franczak.

Celem kampanii jest edukacja rodziców oraz opiekunów na temat krótkowzroczności, dzięki której można przyczynić się do wczesnego wykrywania jej u dzieci i młodzieży.

Zachęcamy do przeczytania📖 artykułu dotyczącego krótkowzroczności i metod jej hamowania, na stronie internetowej:

https://www.otooptyk.pl/krotkowzrocznosc-pod-kontrola…, a także odwiedzenia profilu facebook Oto Optyk Zawoja, gdzie można zaczerpnąć szczegółowych informacjiℹ️ w tej tematyce.

Razem z Organizatorami kampanii zachęcamy rodziców do podjęcia kroków w kierunku dbania o wzrok swoich dzieci poprzez regularne badania. W miarę jak świat staje się coraz bardziej zależny od wzroku, warto zainwestować czas i uwagę w zdrowie oczu naszych najmłodszych.

#krótkowzrocznośćpodkontrolą #krótkowzroczność #edukacja #kampaniaedukacyjna #patronathonorowy