Gmina Zawoja doceniona! Turystyczne Skarby Małopolski powędrowały pod Babią Górę!

27 września 2023 r. podczas II Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki w Zakopanem wójt gminy Zawoja Marcin Pająk w towarzystwie zastępcy wójta gminy Zawoja Karoliny Listwan – Franczak oraz Dyrektor Babiogórskiego Centrum Kultury Anna Kulka, miał przyjemność odebrać z rąk przedstawicieli Zarządu Województwa Małopolskiego trzy nagrody w konkursie Województwa Małopolskiego i Małopolska Organizacja Turystyczna ,,Turystyczne Skarby Małopolski”.

Prowadzący galę Krzysztof Ibisz podkreślił, że Gmina Zawoja zawojowała zakopiańską scenę, otrzymując:

1. miejsce w kategorii najciekawszy szlak turystyczny w Małopolsce za Babia Góra Trails
  1. miejsce w kategorii ,,Dzieje się! Wyjątkowe wydarzenie turystyczne” za Babiogórską Jesień

2. miejsce i wyróżnienie w kategorii ,,Miejsce z klimatem” jako cała gmina.

Krótko mówiąc . . . pokazaliśmy, że Gmina Zawoja jest miejscem wyjątkowym, mogącym się poszczycić wspaniałą ofertą turystyczną i kulturalną, a przede wszystkim wspaniałymi ludźmi, którzy to miejsce tworzą i nie wahali się oddać swój głos na Zawoję oraz zawojskie inicjatywy.

DZIĘKUJEMY za Państwa wsparcie!

Podziękowania również dla Zarządu Województwa Małopolskiego i Małopolskiej Organizacji Turystycznej za docenienie oraz zorganizowanie wyjątkowej gali, podczas której zostało pokazane piękno Małopolski

PS.: uroczystość uświetnił występem artystycznym Oskar Cyms.

Babiogórskie Centrum KulturyZawoja. Kierunek z widokiemIwona GibasWitold Kozłowski#małopolska#turystyczneskarbymałopolski#EKSiTSport Business SciencePolska Organizacja Turystyczna39. Babiogórska JesieńUKS Zawojak ZawojaInformacja Turystyczna Zawoja