KONSULTACJE ZAKOŃCZONE – PODZIĘKOWANIA

Zakończyły się przeprowadzone przez Urząd Gminy Zawoja w dniach od 12 września 2023 r. do 26 września 2023 r. konsultacje społeczne dotyczące planów opracowania transgranicznego projektu i ubiegania się o dofinansowanie w ramach Programu Interreg Poland – Slovakia.

Dziękujemy Państwu za wyrażone opinie i zaproponowane uwagi w formie zamieszczonych komentarzy, przesłanych formularzy oraz słowne przekazanie nam pomysłów w punkcie konsultacyjnym.

Przypominamy projekt dotyczy zaadaptowania byłego budynku Babiogórskiego Centrum Kultury w Zawoi i utworzenie całorocznego miejsca zabaw dla dzieci, kawiarni dla rodziców/ opiekunów oraz przestrzeni do pracy coworkingowej.

Pragniemy oświadczyć, że uwzględniono Państwa uwagi dotyczące przedmiotowego projektu. Wprowadzono zaproponowane przez Państwa pomysły takie jak:

  • utworzenie ścianek wspinaczkowych do organizacji zajęć dla grup
  • dostosowanie ścianek wspinaczkowych zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych;
  • wprowadzenie do oferty kawiarni słodkich tradycyjnych przekąsek regionu Podbabiogórza;
  • stworzenie miejsca do zabaw dla dzieci w postaci ,,kulkowni”;
  • zbudowanie sal przeznaczonych na warsztaty dla różnych grup wiekowych, między innymi dla seniorów, gdzie organizowane będą zajęcia utrwalające tradycję i kulturę babiogórską.

Dzięki Państwa opinii mogliśmy zobaczyć projekt z perspektywy mieszkańca i spróbować spełnić Wasze oczekiwania i potrzeby.

DZIĘKUJEMY! Działamy dalej!

Zawoja. Kierunek z widokiemBabiogórskie Centrum KulturyGminna Biblioteka Publiczna w Zawoi#coworking#konsultacje#UrządGminyZawojadlaMieszkańców#MyOfficeinNature#projekt#podziękowania#salazabaw

📸Przykładowe rozwiązania – zdjęcia poglądowe (źródło: myavatar.pl, sensorysie.pl):