Oddaj swój głos na Gminę Zawoję w Konkursie Turystyczne Skarby Małopolski!

Drodzy Mieszkańcy Zawoi i Skawicy, mili Goście, wszyscy Sympatycy Gminy Zawoja, potrzebne jest Wasze wsparcie!

Zrobiliśmy pierwszy krok i zgłosiliśmy Gminę Zawoję do konkursu Turystyczne Skarby Małopolski organizowanego przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolska Organizacja Turystyczna. Kandydatura została pozytywnie rozpatrzona. Startujemy w 3 kategoriach:

Gmina Zawoja- Miejsce z klimatem

Babia Góra Trails – Najciekawszy szlak turystyczny

Babiogórska Jesień – Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne

Teraz prosimy Was o oddanie głosu w głosowaniu internetowym:

https://konkurs.visitmalopolska.pl/konkursy-5/glosowanie

Mała instrukcja: po wypełnieniu krótkiej ankiety należy zaznaczyć jednocześnie te trzy możliwości w trzech kategoriach, kliknąć przycisk ,,Prześlij” i potwierdzić głos poprzez kliknięcie w link, który przychodzi na podany adres e-mail.

Prosimy o oddanie głosu i zachęcenie do tego swoich Bliskich, Znajomych, Przyjaciół, Gości. Razem potwierdźmy to, co każdy Mieszkaniec wie, a każdy Turysta widzi, że nasza Gmina jest wyjątkowa i może poszczycić się wyjątkową babiogórską atmosferą, unikatowymi ścieżkami rowerowymi oraz jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie Beskidów.

Prosimy również o udostępnianie informacji.

Zawoja. Kierunek z widokiemBabiogórskie Centrum KulturyGminna Biblioteka Publiczna w ZawoiTurystyczne Skarby MałopolskiBabiogórski Park NarodowyBabiogórskie Centrum Sportu w Zawoi39. Babiogórska JesieńUKS Zawojak ZawojaCieślica – ZawojaJuzyna ZawojaZespół Regionalny “Zbójnik” ze SkawicyRada Sołecka Skawica

Ułatwienia dostępu