Wydarzenia w gminie Zawoja – gdzie szukać informacji?

Drodzy Mieszkańcy, informujemy, że powszechnie dostępnymi źródłami informacji o wydarzeniach w gminie Zawoja, redagowanymi przez Urząd Gminy Zawoja jest:

Strona internetowa www.ug.zawoja.pl oraz www.zawoja.pl, gdzie prowadzony jest kalendarz imprez kulturalnych: https://zawoja.pl/kalendarz-imprez/.

Już niebawem na stronie urzędu również taki się znajdzie – jego próbna wersja została już zamieszczona na stronie przed kilkoma dniami, ale jeszcze nie działa – prosimy o cierpliwość, dopinamy techniczne szczegóły.

Tych z Państwa, którzy korzystają z social mediów zapraszamy na profil Urzędu Gminy Zawoja oraz Zawoja. Kierunek z widokiem:

https://www.facebook.com/urzadgminyzawoja

https://www.facebook.com/zawoja.kierunekzwidokiem

Po informacje zapraszamy również na strony internetowe i profile facebook gminnych jednostek organizacyjnych: Babiogórskiego Centrum Kultury oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Zawoi:

www.bck.zawoja.pl

www.bibliotekazawoja.pl

https://www.facebook.com/bck.zawoja

https://www.facebook.com/biblioteka.zawoja

I nie zapomnijcie śledzić profilu strony internetowej https://www.zawojabieg.pl/ oraz profilu facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100092269730979. Oba te miejsca są prowadzone przez Urząd Gminy Zawoja i dotyczą dużego sportowego wydarzenia, które odbywać się będzie w te wakacje, w naszej gminie i z jej inicjatywy, przy patronacie tytularnym Alior Bank.

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców i Gości gminy Zawoja do uczestnictwa w przygotowywanych wydarzeniach. Do zobaczenia!

Ułatwienia dostępu