Zaproszenie na XXVII Międzynarodowy Złaz Samorządowców

W dniu 26 sierpnia br. (sobota) Stowarzyszenie Gmin Babiogórskich, do którego należy nasza gmina, organizuje XXVII Międzynarodowy Złaz Samorządowców w gminie Koszarawa.

Wójt Gminy Zawoja zaprasza Mieszkańców Gminy Zawoja do wzięcia udziału w złazie i wspólną wędrówkę.

Poniżej zaproszenie na XXVII Złaz Samorządowców, mapa z trasami oraz regulamin wydarzenia wraz z harmonogramem. Uczestnicy złazu z Zawoi będą mieć zapewniony transport, który odwiezie ich z powrotem do Zawoi/Skawicy.

Prosimy o zapisy do piątku 18 sierpnia br., do godz. 12.00. Zgłoszenia przyjmowane będą osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy Zawoja, mailowo na adres: sekretariat@zawoja.ug.pl lub telefonicznie: (033) 87-75-015.

Zaprezentujmy wspólnie naszą Gminę!