Michał Łukasik – nowy Wójt Gminy Zawoja

Za nami I Sesja Rady Gminy Zawoja IX Kadencji, podczas której uroczyste ślubowanie złożył nowy Wójt Gminy Zawoja Michał Łukasik. Z dniem 7 maja 2024 r. rozpoczyna się 5-letnia kadencja nowo wybranego w wyborach samorządowych wójta.

Ślubowaniu towarzyszyły gratulacje oraz życzenia sukcesów samorządowych kierowane do nowego włodarza Gminy Zawoja. Podczas sesji osobiście złożył je Senator RP Andrzej Pająk, Komendant Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim podkom. Anna Gąsiorek-Rezler, Dyrektor Babiogórskiego Parku Narodowego Tomasz Pasierbek, Członek Zarządu Powiatu Suskiego Sławomir Hajos, a także wielu zaproszonych gości. Gratulacje i życzenia spływają również listownie, w tym od Posła na Sejm RP Mariusza Krystiana, Posła na Sejm RP Filipa Kaczyńskiego oraz Wojewody Małopolskiego Krzysztofa Klęczara.