Nowy Wójt Gminy Zawoja, Nowa Rada Gminy Zawoja

Za nami I Sesja Rady Gminy Zawoja IX Kadencji, podczas której uroczyste ślubowanie złożył nowy Wójt Gminy Zawoja Michał Łukasik oraz Radni Gminy Zawoja.

Z dniem 7 maja 2024 r. rozpoczyna się 5-letnia kadencja nowo wybranego w wyborach samorządowych Wójta oraz Radnych Rady Gminy Zawoja IX Kadencji.

Ślubowaniu towarzyszyły gratulacje oraz życzenia sukcesów samorządowych kierowane do nowego włodarza Gminy Zawoja oraz Radnych.

Podczas sesji osobiście złożył je Senator RP Andrzej Pająk, ustępujący wójt gminy Zawoja Marcin Pająk, Komendant Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim podkom. Anna Gąsiorek-Rezler, Dyrektor Babiogórskiego Parku Narodowego Tomasz Pasierbek, Członek Zarządu Powiatu Suskiego Sławomir Hajos, a także wielu zaproszonych gości.

Członkowie Rady Gminy Zawoja IX Kadencji:

Jerzy Pająk – Przewodniczący Rady Gminy Zawoja

Krystyna Kozina – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Zawoja

Sławomir Kudzia – Wiceprzewodniczący Rady Gminy Zawoja

Halina Szarlej

Małgorzata Pacyga

Kazimierz Pająk

Agata Spyrka

Józef Kaczmarczyk

Tadeusz Fujak

Beata Pierog

Judyta Kuś-Babiarczyk

Alicja Trzebuniak

Stanisław Polak

Barbara Marek

Anna Trzebuniak

Wszystkim wybranym przedstawicielom Gminy Zawoja gratulujemy oraz życzymy sukcesów i satysfakcji z rozpoczynającej się pracy na rzecz naszego samorządu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszego wydarzenia. Fot. Bartłomiej Trybała Fotografia